• Close ×
 • DILMAH istorija

  dilmah_story_banner

  Jūsų DILMAH arbatos puodelis pasakoja nuostabią istoriją. Tai pasaka, apibūdinanti kiekvieną dieną DILMAH arbatos soduose Šri Lankoje. Ji prasideda nuo Ceilono arbatos palaiminimo iš gamtos – natūralios klimato ir dirvos alchemijos, kuri gamina geriausią arbatą pasaulyje. Visa tai prasideda ten, palietus arbatos rinkėjų ir jų šeimų gyvenimus, kaimų bendruomenes mūsų saloje, miškus ir vandenis visoje Šri Lankoje, ir pasiekus galutinį tikslą jūsų arbatos puodelyje.

  DILMAH arbata gimė paprasto arbatos augintojo vaizduotėje. Merillo J. Fernando troškimas dalintis arbatos malonumu su pasauliu ir daryti tai etiškai, suteikiant naudos darbuotojams išnaudojamoje arbatos pramonėje, buvo DILMAH arbatos pradžia. Beveik keturi dešimtmečiai vargo, kuriuos Merillas paskyrė savo svajonės išpildymui, atsipirko neįtikėtinai dideliu arbatos vartotojų iš viso pasaulio pripažinimu.

  Iš neįmanomos ir dažnai pašieptos paprasto Šri Lankos gyventojo svajonės DILMAH tapo prekės ženklu, vertinamu daugiau nei 100 šalių. DILMAH pripažįstama vienu iš 10 geriausių arbatos prekės ženklų pasaulyje. Tačiau ne tokio sėkmės apibrėžimo DILMAH arbatai nori Merillas J. Fernando ir jo šeima.

  Merillas išpildė savo pažadą padaryti DILMAH verslu, kuris vadovaujasi etika, įsteigdamas savo labdaringą fondą – MJF Labdaros fondą. Etiniai įsipareigojimai buvo Merillo verslo pagrindas jau septyniasdešimtaisiais, kai įmonių socialinė atsakomybė dar nebuvo tapęs madingu terminu, kaip yra šiandien. Šiame įsipareigojime tvyro itin galinga filosofija. Filosofija, pagal kurią verslas yra būdas tarnauti žmogui.

  Sėkmę vertindamas kaip kažką daugiau, nei jos įprastą, komercinį apibrėžimą, Merrilas pademonstravo pačią tikriausią tiesą. Jis parodė, kokios svarbios yra šių dienų kontekste dažnai atmetamos tradicinės ir šeimos vertybės. Versle besivadovaudamas sąžiningumu (klientų, DILMAH arbatos ir darbuotojų, bei aplinkos, kurioje DILMAH arbata tampa ypatinga, atžvilgiu), jis pasiūlė potencialų daugybės mūsų pasaulį kamuojančių problemų sprendimą.