• Close ×
 • DILMAH išskirtinumas

  DSC4593

  DILMAH yra unikalus prekės ženklas, grįstas karštu pasišventimu kokybei ir arbatos autentiškumu. Tai yra už komerciją aukščiau esančios filosofijos dalis, kuri traktuoja verslą kaip būdą tarnauti žmonėms.

  Arbata yra gamtos dovana žmonijai. Tai gydantis, saugantis ir gaivinantis gėrimas, pasižymintis neišsemiama įvairove ir švelniai besikeičiantis su natūralia saulės, dirvos, vėjo, lietaus ir temperatūros alchemija. Ta graži arbatos įvairovė kartu su malonumą teikiančiu skonio atlygiu yra ir iššūkis, nes gamta, kuri teikia mums arbatą kiekvienai nuotaikai ir troškimui, reikalauja išsamaus supratimo ir ryžto atrinkti tik geriausius lapelius. Toks supratimas kyla tik iš aistringo pasišventimo arbatai.

  Šešiasdešimtaisiais DILMAH įkūrėjas Merillas J. Fernando įsipareigojo arbatai, paskyręs jai gyvenimą. Po keturiasdešimties metų prisidėjo ir du jo sūnūs, Dilhan ir Malik (kurių vardus jis ir parinko DILMAH pavadinimui), turintys tokią pačią aistrą, kaip ir tėvas. Šiandien, beveik po šešiasdešimties metų, Merillas ir jo sūnūs – Fernandų šeima – yra arbatos auginimo bei pakavimo ekspertai, kurie klientams visame pasaulyje siūlo tik geriausiai atrinktą produktą. Jų meilė arbatai perduodama iš kartos į kartą, nes Dilhan ir Malik sūnūs bei dukros taip pat mokosi apie arbatą ir ruošiasi perimti atsakomybę už įsipareigojimą, kurį šešiasdešimtaisiais priėmė Merillas, prisiekęs paaukoti savo gyvenimą, kad arbatai etiškai būtų sugrąžinta kokybė.

  Fernandų šeima kūrė verslą, grįsdami jį meile arbatai. Šiandien DILMAH yra vienintelė vertikaliai integruota bendrovė su savo plantacijomis – kai kurios jų yra geriausi Ceilono plotai – ir moderniausiomis pakuotės spausdinimo bei arbatos pakavimo gamyklomis. Merillas dažnai sako: „Mano šeima rūpinasi jūsų arbata nuo arbatos sodų iki pat puodelio.”

  Kiekvienas DILMAH arbatos pakelis atkeliauja kartu su Merillo asmenine garantija, atspindinčia jo nuoširdų atsidavimą arbatai.

  Tuo metu, kai Merillui gimė svajonė vartotojams tiekti geriausią Ceilono arbatą, surinktą, įpakuotą ir išplukdytą tiesiai iš kilmės vietos, arbatos pramonė buvo valdoma didelių įmonių, kurios elgėsi priešingai. Užvaldytos nenumaldomo troškimo padidinti uždarbį ir atgauti investicijas į įgytas šeimų arbatos įmones, jos sumažino išlaidas. Tai reiškė ir kokybės sumažinimą.

  1988 metais Merillas pradėjo tris svarbias naujoves, kurios šiuo metu tapo DILMAH arbatos skiriamaisias požymiais. Merillo DILMAH arbata išskirtinė tuo, kad ji yra tradicinė, kilusi iš vienos šalies ir šviežia.

  Šie aspektai svarbūs dėl to, kad arbata „Dilmah“ gaminama tradiciniu būdu (lapeliai skinami rankomis ir po to vytinami, sukami, fermentuojami bei džiovinami), laikantis šimtmečius tobulintos technologijos. Toks gamybos būdas užtikrina šios arbatos skonio įvairovę ir rafinuotumą.  Alternatyva yra CTC – palyginti neseniai atsiradęs gamybos metodas, sukurtas pasiūlyti greitą arbatos gėrimo potyrį, bet jo metu prarandamos ypatingosios arbatos savybės. Merillas vadina CTC „arbata be sielos”.

  Kilusi iš vienos šalies, nemaišyta arbata, yra svarbi, nes viena geidžiamiausių arbatos savybių yra žemė – auginimo vietovės pojūtis. Auginimo vietovės pojūtis diktuoja, kad Uvos regione auginta arbata tam tikru metų laiku turi unikalų, savitą skonį, kuris yra to unikalaus klimato fenomeno produktas. Kiekvienam laukui, kiekvienam regionui ir kiekvienai šaliai jis suteikia unikalų arbatos tapatumą. Siekiant sumažinti išlaidas, arbatą galima pirkti iš ten, kur pigiau (arbatos kainų įvairovė milžiniška), ir sumaišyti viską kartu, pagaminant „įvairių šalių kilmės arbatą”. Galbūt tai tiktų kavai, bet tik ne arbatai.

  DILMAH yra šviežia arbata, ir jos šviežumas garantuoja sodraus skonio bei pasitenkinimą suteikiantį, sveikųjų antioksidantų prisotintą gėrimą.

  Svarbu tai, kad Merillas įkūrė DILMAH remdamasis paprastomis šeimos vertybėmis. Mama dažnai jam kartojo, ir Merillas suprato, kad, jei bus turtingas, jo pareiga bus dalintis sėkmės turtais su darbuotojais ir skurstančiaisiais bendruomenės nariais. Tad DILMAH pagrindas yra verslo, kaip tarnavimo žmonėms, vykdymas.

  Pajamomis iš pasaulinių DILMAH pardavimų finansuojamas MJF Labdaros fondas Šri Lankoje ir užsienyje. Pagalba bendruomenei prasidėjo kukliai – tarp 18 darbuotojų, su kuriais Merillas pradėjo verslą, jų šeimų, tuo metu, kai jis eksportavo nepakuotą arbatą . Įkūrus DILMAH ir jai išaugus į tarptautinį prekės ženklą, tas įsipareigojimas padėti kitiems augo proporcingai. Ilgainiui buvo įsteigtas MJF Labdaros fondas (www.mjffoundation.org)  siekiant labiau prisidėti prie humanitarinės pagalbos, o lygiagrečiai išaugo ir pareiga prisidėti prie gamtos aplinkos stabilumo, ir todėl buvo įsteigta „DILMAH Conservation” organizacija(www.dilmahconservation.org).

  Vykdydamas daugiau kaip 100 skirtingų humanitarinės pagalbos projektų, MJF Labdaros fondas kasmet gerina gyvenimus daugiau kaip 10000 žmonių.

  Merillo J. Fernando, jo sūnų ir DILMAH komandos tikslas yra suteikti pasaulio arbatos gerbėjams išties kitokį arbatos gėrimo pojūtį. DILMAH pristato išskirtinę arbatų kolekciją, kurios ragautos ir surinktos vadovaujantis dešimčių metų patirtimi ir, svarbiausia, pažymėtos tikru inovatyvumu ir aistra kokybei.