• Close ×
 • DILMAH filosofija

  about-banner5

  Filosofija, kad verslo pagrindas yra pagalba žmonėms, sutelkta šešiuose DILMAH principuose, tai yra – kokybė, tradicija, mūsų klientai, sąžiningumas, etika ir tvarumas.

  Kokybė

  Kiekvienas DILMAH aspektas yra kokybės apraiška, prasidedanti nuo arbatų, kurias siūlome savo klientams, ir apimanti įrangą, kurią naudojame palaikyti pramonėje pirmaujančiam gamybos tobulumo standartui, mūsų pakavimą ir arbatos tiekimą.


   

  Tradicijos

  DILMAH gerbia amžių senumo pramonės tradicijas ir gėrimą, turintį 5 000 metų istoriją. Arbatos, kurias siūlome, yra tradicinės ir pripažintos, pagamintos naudojant kartų ištobulintą procesą. DILMAH naujovės gerbia tradicijas ir įkūnija autentiškumą. Be to, DILMAH yra įsipareigojusi apsaugoti tas tradicijas, perduodama jas pasauliui per įmonės vykdomus projektus ir MJF fondą, kuris siekia išplėtoti Ceilono arbatos pramonę arbatos klientų naudai.


   

  Mūsų klientas

  DILMAH vertina klientą, palaikydama skonio kokybės pastovumą tam, kad būtų ištikima klientui, kaip mes tikimės, kad klientas bus ištikimas mums. DILMAH įkūrėjas asmeniškai atsako į kiekvieno kliento kreipimąsi, mokydamasis iš klientų komentarų, gerbdamas jų pageidavimus ir siekdamas sąžiningai bei atsakingai išpildyti jų prašymus.


   

  Sąžiningumas

  Bendraudamos su klientais, mažmenininkais, partneriais ir visais tais, su kuriais turime malonės dirbti kartu, DILMAH ir MJF Grupės įmonės laikosi sąžiningumo ir teisingumo principų. Sąžiningumas reikalauja, kad DILMAH arbata būtų vienos kilmės, vieno regiono ar kilusi iš vienos plantacijos. Tai DILMAH pristatytos koncepcijos. Jos užtikrina tai, kad mūsų klientai tiksliai žino, kas yra pakeliuose, kad mes siūlome, ką pažadėję ir ko mūsų klientai tikisi.


   

  Etika

  DILMAH yra sąžiningas prekės ženklas. Siekiama ne tik vystyti verslą, bet ir paversti DILMAH būdu tarnauti žmogui. Merillas tapo teisybės pionieriumi arbatos pasaulyje. Jo darbuotojai, neprivilegijuoti žmonės plačioje visuomenėje, ir jo šalies išnaudota arbatos pramonė patiria DILMAH sėkmės naudą. Darbuotojų ir visuomenės veiduose įžiebianti šypsenas MJF Labdaros fondo veikla finansuojama iš DILMAH arbatos pardavimo pelno.

  DILMAH vadovaujasi tokia pačia etika ir bendraudama su klientais. Komunikacija su klientais yra nuoširdi ir skaidri. DILMAH pasišventimas humanitarinei pagalbai išaugo kartu su DILMAH verslu. „DILMAH Conservation” įsteigimas 2007 metais įrodo, kad žmonių gerovė ir aplinkos tausojimas itin glaudžiai susiję.


   

  Tvarumas

  Už sėkmę DILMAH turi būti dėkinga Ceilono arbatos kokybei. Mūsų verslas buvo sukurtas išlaikant ryšį su žeme ir bendruomenėmis, kuriose veikiame. Įsipareigojome sumažinti mūsų poveikį planetai, gerbdami aplinką ir užtikrindami jos apsaugą, skatinant harmoningą žmogaus ir gamtos egzistavimą. Tikime, kad išsaugojimas yra susijęs su žmonėmis ir žmonių rasės ateitimi, o pastangos išsaugoti – susijusios su žmonių gerove ir skurdo mažinimo rezultatais. Šios pagrindinės vertybės leidžia mums išpildyti mūsų klientų lūkesčius dėl gamtos tausojimo.