Privatumo ir slapukų politika

Šioje privatumo politikoje paaiškinama, kaip „Dilmah Ceylon Tea Company PLC“ (toliau – „Dilmah“) naudoja ir saugo informaciją, kurią Jūs pateikiate bendrovei „Dilmah“, naudodamiesi šia svetaine (https://www.dilmah.lt). Bendrovė „Dilmah“ siekia, kad kiekvienas apsilankymas svetainėje būtų maloni patirtis. Kadangi mums būtina rinkti tam tikrus asmens duomenis, gerbiame Jūsų privatumo teises ir įsipareigojame užtikrinti, kad jie bus saugomi pagal šios Privatumo politikos nuostatas. Ši Privatumo politika taikoma Svetainei. Ji netaikoma kitoms svetainėms, į kurias pateikiamos nuorodos.

Pastaba:

  • „Dilmah“ gali kartkartėmis keisti šią politiką, atnaujindama savo tinklalapį. Apsilankę svetainėje visada įsitikinkite, ar sutinkate su mūsų politikos pakeitimais.
  • Lankydamasi šioje svetainėje, sutinkate laikytis šios Privatumo politikos sąlygų.
  • Vien naudodamasi Svetaine, aiškiai sutinkate su tuo, kaip naudojame Jūsų asmeninę informaciją ir ją atskleidžiame pagal šios Privatumo politikos nuostatas. Ši Privatumo politika laikoma Naudojimo sąlygų dalimi ir jai taikomi Naudojimo sąlygų reikalavimai.