Naujosios Zelandijos „Readers Digest Trusted Brand Awards“ apdovanojimai yra, ko gero, įtakingiausias ir žinomiausias renginys, parodantis, ką Naujosios Zelandijos gyventojai iš tiesų galvoja apie įvairius prekės ženklus.

„Dilmah“ prekės ženklui didžiulė garbė jau penktus metus iš eilės būti Naujosios Zelandijos žmonių pripažintu pačiu patikimiausiu 2019 metų arbatos prekės ženklu. Pagal suvartojimą visame pasaulyje nusileidžianti tik vandeniui, arbata Naujosios Zelandijos žmonių namuose išlieka vienu svarbiausių gėrimų.

Tarp tradicinių juodosios ir žaliosios arbatos rūšių arba sparčiai populiarėjančių vaisinių ir žolelių arbatų rūšių „Dilmah“ arbata gavo aukščiausius įvertinimus, bylojančius „mes pasitikime jūsų produktais“ ir „mes pasitikime jūsų verslo etika“.

Vartotojai labiau negu bet kada nori žinoti, iš kur kilę produktai, bet ne mažiau domisi ir tuo, kokia jų grąža. Tai aiškiai atsispindi visoje bendrovės „Dilmah“ veikloje – ar tai būtų jos MJF labdaros fondo, ar organizacijos „Dilmah Conservation“ veikla, kuri visiškai remiama iš „Dilmah“ arbatos ikimokestinio pelno. Tai naudinga visiems. Laikydamasi senos tradicijos arbatą skinti rankomis, bendrovė ne tik užtikrina pragyvenimo šaltinį šeimoms, kurios priklausomos nuo arbatos pramonės, bet taip pat užtikrina vienodą kokybę arbatos mėgėjams.

Pasitikėjimas reiškia labai daug tokiai įmonei, kuri gana jauna šiame sename arbatos versle, nes gyvuoja dar tik šiek tiek daugiau nei 30 metų, o jos steigėjui Merrillui J. Fernando jau netrukus sukaks 90 metų, tačiau jis jaučiasi vis dar jaunas ir stiprus! Jau daugybę metų matant jį TV reklamose, asmeniškai garantuojantį už arbatos kokybę, tas malonus kvietimas „Būtinai paragaukite“ Naujosios Zelandijos gyventojams tapo savu, o „Dilmah“ arbata priimta kaip vietinis prekės ženklas. Tai abipusis ryšys: nors „Dilmah“ šiuo metu veiklą vykdo daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje, Fernando dėkingas Naujosios Zelandijos gyventojams už jo prekės ženklui prieš daugelį metų, kai jis tik pradėjo verslą, suteiktą galimybę ir dabar laiko Naująją Zelandiją antraisiais Šri Lankos namais.

Visą straipsnį originalo kalba leidinyje „Daily FT“ skaitykite čia.

O straipsnį originalo kalba leidinyje „The Sunday Times“ skaitykite čia.