Dilmah Real High Tea

Tikroji DILMAH popiečio arbatėlė

Netgi geriausiuose viešbučiuose siūlomoje popiečio arbatėlėje trūksta vieno esminio elemento – aukštos kokybės arbatos. DILMAH, šeimos arbatos prekės ženklas, jau tapęs kokybės ir tradicijų simboliu, ketina tai pakeisti ir skatina tradicinio popiečio arbatėlės ritualo metu gerti tikrą arbatą.

Šią iniciatyvą kompanija DILMAH pradėjo 2007 m. norėdama paskatinti vertinti arbatos kokybę, šviežumą ir įvairovę. Pasitelkus gastronomiją norima suteikti daugiau malonumo mėgaujantis popiečio arbatėle, kuomet tobulai paruošta arbata patiekiama elegantiškai kartu su prie jos puikiai derančiais saldžiais ar sūriais pyragais, pyragaičiais arba sumuštiniais.

„Tai grįžimas prie tradicinio dydžio porcijų ir puikiai derančios arbatos – tai elementas, kurio neliko šiuolaikiniame popiečio arbatėlės rituale. Buvo iš tiesų smagu sužinoti daugiau apie arbatą, mūsų žinios tikrai pagilėjo ir mūsų požiūris į arbatos naudojimą maisto gamyboje pasikeitė.“

Alison Howard ir Grant Turner, Stamford Plaza Brisbane (2012 m. konkurso „High Tea Challenge“ Australijoje nugalėtojai)

The Dilmah Real High Tea Challenge

Konkursas „Dilmah High Tea Challenge“

Šio konkurso tikslas – supažindinti paslaugų sferos profesionalus su tikra arbata, jos paruošimo ir patiekimo būdais bei nauda, kurią gali gauti bet kuri įstaiga savo svečiams siūlydama aukštos kokybės arbatą. 

Tai tarsi šiuolaikinės popiečio arbatėlės pažinimo kelionė per žemynus – prasidėjusi Kolombe, Šri Lankoje, tęsėsi Australijoje (konkursai vyko Perte, Adelaidėje, Melburne, Brisbene, Sidnėjuje), Oklende Naujojoje Zelandijoje, Singapūre, Čilėje ir Nyderlanduose, o 2015 m. Kolombe buvo surengtas tarptautinis konkursas. Tai ne paprastas kulinarinis iššūkis, jame labai svarbus kūrybiškas ir sumanus arbatos panaudojimas.

„Dabar siūlo popiečio arbatėlės. Todėl mes manome, kad tai geriausias metas pristatyti visų rūšių arbatą.“

Selvana Chelvanaigum ir Ian Jones, Viktorijos nacionalinės galerijos arbatinė (2012 m. konkurso „High Tea Challenge“ Australijoje nugalėtojai)