Dilmah Food Services

Dilmah aptarnavimo ir maitinimo srityje

Kviečiame mėgautis tikros arbatos prabanga

Kartu su pasaulio virtuvės šefais mes pakeitėme arbatos gėrimo ceremoniją – gerbdami gamtos arbatai suteiktas savybes popiečio arbatėlei grąžinome tikrą, tradiciniu ir menišku būdu pagamintą arbatą.

Dėl arbatos kultūros atgimimo ir išaugusio populiarumo arbata tapo neatsiejama pasaulinės svetingumo rinkos dalimi. Apjungusi kokybę, autentiškumą, aistrą ir etiškumą su romantika ir arbatos teikiamais pojūčiais kompanija DILMAH sukūrė programą „Septynių žvaigždžių arbatos prabanga“, keičiančią pasaulio požiūrį į arbatą.

Dėl savo rafinuotumo, gerųjų savybių gausos ir turtingo paveldo arbata tampa vis svarbesne šiuolaikiniame pasaulyje. DILMAH programa „Septynių žvaigždžių arbatos prabanga“ padeda įvairių svetingumo įstaigų svečiams išties mėgautis arbata. Siūlomas platus asortimentas sukurtas specialiai turizmo ir svetingumo sektoriaus įstaigoms. Taip pat kartu su arbatos mokykla vykdomi arbatos pažinimo ir ruošimo meno mokymai.

www.teainspired.com/

Dilmah simbolizuoja puikius gaminius, aukštus pardavimo standartus ir tai, ko mes nuolat ieškome – aistrą mūsų profesijai. Todėl labai džiaugiamės partneryste su Pasauline šefų asociacijų draugija ir kiekvienu šefu atskirai.

Šefas Gissur Gudmundsson, Pasaulinės šefų asociacijų draugijos (WACS) prezidentas

Gerdamas arbatą DILMAH supranti, kokios svarbios yra aukštikalnės, slėniai, lietūs ir tinkamai parinktas skynimo bei apdirbimo laikas. Paragaukite tyrumo vieno regiono arbatos skonyje pasirinkę ją iš „Watte“ serijos. Jie taip pat turi labai įdomaus skonio arbatos serijose „Exceptional“ ir „t“.

Šefas Bernd Uber, turintis „Black Hat“ ir Pasaulio šefų asociacijų draugijos (WACS) apdovanojimus

Spauskite čia, jei norite sužinoti daugiau apie "Dilmah" svetingumą ir maitinimo paslaugas